+(373)-22-855-888
(8.00 - 19.00)
RU RO
Oferim:
• Lucru dinamic în oficiu
• Angajare cu pachet social complet
• Salariu fix achitat la timp 9.000 lei net + Bonus
• Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști
• Echipă unită și productivă
• Program de lucru în intervalul orelor: 08.00-20.00
• 3 ture de lucru a câte 6 ore/zi cu rotație zilnică
• 1 tură de lucru a câte 8 ore/zi săptămânal
• Zilele de lucru: Luni – Duminică
• Zilele de repaus: 6-7 zile/lunar
• Oficiu modern la Botanica

Locaţia: mun. Chișinău, str. Aleea Gării 42

Cerinţe:
• Persoană comunicabilă, energică și pozitivă
• Nivel fluent de vorbire a limbii române și ruse
• Cunoașterea PC la nivel avansat
• Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare
• Disponibilitate de a lucra în ture
• Experiență în domeniu relevant ar constitui un avantaj

Responsabilități:
• Recepționarea apelurilor telefonice
• Oferirea suportului informativ clienților

Expediază CV-ul la hr@paymaster.md cu menționarea postului
Atașați un fișier cu CV-ul dvs. (doc, pdf până la 2Mb)