+(373)-22-855-888
(8.00 - 19.00)
RU RO
Îți place să dezvolți aplicații Android?
"Paymaster" își extinde echipa!
Aplicați pentru RunPay Moldova chiar acum!

Oferim:
• Lucru într-o companie Fintech în proiecte interesante care sunt implementate în diferite țări din Europa și Asia
• Oficiu modern pe str. Aleea Gării 42
• Pachet social din prima zi de lucru
• Salariu atractiv
• Angajare oficială
• Zile lucrătoare: luni – vineri
• Oportunitate de dezvoltare în rândul profesioniștilor
• Echipă prietenoasă și productivă

Orele de lucru: 9.00-18.00

Responsabilităţi:
• Dezvoltarea aplicațiilor native Android de la zero
• Suportul aplicațiilor native și Cordova Android existente

Cerinţe:
• Experiență în programare Java de la 3 ani
• Minimum, un an experiență în dezvoltarea aplicațiilor Android
• Cunoștințe despre Android SDK 2.x+
• Experiență în programare paralelă și multi-threaded
• Cunoașterea algoritmilor clasici și a structurilor de date
• Experiență în utilizarea JNI sau Android NDK
• Experiență de dezvoltare folosind framework-ul Apache Cordova (JS/HTML/CSS)
• Experiență în dezvoltarea de aplicații de rețea atât la nivel de socket, cât și la nivel http

Expediază CV-ul indicând postul vacant pentru care aplici și salariul dorit la: hr@paymaster.md  / denis.gutu@paymaster.md  Tel. 0 685 44 755
Atașați un fișier cu CV-ul dvs. (doc, pdf până la 2Mb)